Notesz-klub Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

+5
Minami
SjoCi
Rika-chama
Bendzsi
Leelian
9 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! - Page 2 Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Leelian Pént. Feb. 22, 2008 11:22 pm

Bendzsi írta:Hát remélem nem lesz nagy gond egy asztal és a fantasy/manga bemutató is jól alakul.
Ki lesz a 4 vezető személy? Az egyik gondolom te Leelian. Wink
ugyan, nem lesz nagy gond a 4 fős dolog...
az a lényeg, h talán szerzünk vhonnan pár széket...
Leelian
Leelian
Admin

Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 19.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba/Gyöngyös

http://hanabiwebdesign.atw.hu

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! - Page 2 Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Bendzsi Pént. Feb. 22, 2008 11:25 pm

Remélem szép lesz az asztal és a hangulat is jó lesz, mert készítenék pár képet. Rolling Eyes
Bendzsi
Bendzsi
Lelkes firkász
Lelkes firkász

Hozzászólások száma : 250
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 20.
Age : 35
Tartózkodási hely : Doboz

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! - Page 2 Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Leelian Pént. Feb. 22, 2008 11:28 pm

Bendzsi írta:Remélem szép lesz az asztal és a hangulat is jó lesz, mert készítenék pár képet. Rolling Eyes
nagyon helyes! archiválni én is fogok! Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! - Page 2 881710
Leelian
Leelian
Admin

Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 19.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba/Gyöngyös

http://hanabiwebdesign.atw.hu

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! - Page 2 Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Bendzsi Vas. Feb. 24, 2008 10:40 am

Szerintem nagyon jó volt, én jól éreztem magam, bepotóltam a múltkori vetítésről kimaradt beszélgetést is. Laughing
A táncszőnyegnek is nagy volt az érdeklődése, szerencsére még plusz asztalokat kaptunk. Rolling Eyes
De a fantasy bemutató nem volt pedig kiványcsi voltsm rá. Vagy csak én nem vettem észre?
Bendzsi
Bendzsi
Lelkes firkász
Lelkes firkász

Hozzászólások száma : 250
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 20.
Age : 35
Tartózkodási hely : Doboz

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! - Page 2 Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Leelian Vas. Feb. 24, 2008 11:03 pm

Meg szeretném köszönni mindenkinek, aki eljött és segített a Centerben! Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! - Page 2 881710
Tényleg hálás vagyok, és örömmel kijelenthetem, hogy megtanultam a klub/fórum neveihez az arcokat is! Wink ..sajna ezzel elég sok problémám volt, de remélem a következő talin immár ti is megismertek mindenkit, köszönhetően a "társas programoknak".
Leelian
Leelian
Admin

Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 19.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba/Gyöngyös

http://hanabiwebdesign.atw.hu

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! - Page 2 Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Leelian Vas. Feb. 24, 2008 11:05 pm

Bendzsi írta:Szerintem nagyon jó volt, én jól éreztem magam, bepotóltam a múltkori vetítésről kimaradt beszélgetést is. Laughing
A táncszőnyegnek is nagy volt az érdeklődése, szerencsére még plusz asztalokat kaptunk. Rolling Eyes
De a fantasy bemutató nem volt pedig kiványcsi voltsm rá. Vagy csak én nem vettem észre?
Ja ne is mondd... a fantasy bemutató azért maradt el, mivel a kevéske helyen nem fért volna el. Mondjuk szerintem a nyakláncfűző néni kibírta volna, ha 6 asztal helyett csak 5-ön alkotnak, és így mi is kibontakozhattunk volna... Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! - Page 2 330544
Leelian
Leelian
Admin

Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 19.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba/Gyöngyös

http://hanabiwebdesign.atw.hu

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! - Page 2 Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Roli Hétf. Feb. 25, 2008 12:00 am

Köszi mindenkinek a részvételt, sajnálom, hogy nem tudtunk a későbbi vetítésre menni, de hullák voltunk (Leelian-nel 2hete fertőzzük egymást oda-vissza), másnap reggel 7kor kellett kelni mert mentünk Pestre. :'(
Roli
Roli
Szorgos fórumozó
Szorgos fórumozó

Hozzászólások száma : 72
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 20.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös/Békéscsaba

http://fiestaonlinefan.atw.hu

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! - Page 2 Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Nemesis Hétf. Feb. 25, 2008 4:03 pm

Nah erre is sor került... Very Happy
Azt sajnálom, hogy csak ennyi asztal jutott...de azért a végére sikerült még 2őt rabolni....na mind1.
Nagyálltalánosságban jól éreztem magam, főleg utánna, a vetítésen Szilárdéknál Laughing ...az érdekes volt.. lol!
Majd a köv. remélhetően jobban fog menni.
Nemesis
Nemesis
Vampire knight

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 20.
Age : 38

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! - Page 2 Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  zzzizzzi Hétf. Feb. 25, 2008 11:28 pm

Én is jól éreztem magam. Kivétel nélkül mindeni kivételesen jófej (kivétel a kivételnek Razz ) bár a nyakláncos néni smucig volt, asztal terén.
A legjobban azt sajnálom, h nem mehettem a vetítés szerűségre. Na majd a következőre elmegyek, már ha meghívtok Embarassed
Laughing
zzzizzzi
zzzizzzi
Fórumozó
Fórumozó

Hozzászólások száma : 44
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 27.
Age : 33
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! - Page 2 Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.