Notesz-klub Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

+5
Minami
SjoCi
Rika-chama
Bendzsi
Leelian
9 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Leelian Csüt. Feb. 14, 2008 10:29 pm

Mindenkit szeretettel várunk a Csaba Center által megrendezett Farsangon, február 23-án, szombaton 10:00-18:00 között! Very Happy

Ismét kaptunk egy fantasztikus lehetőséget a Csaba Center szervezőitől, hogy klubunk szerepelhessen a programban. Ezúttal a Farsangon, ami azt jelenti, hogy mi sem maradunk ki a jóból, és nagy valószínűséggel a cosplay-jelmezek is előkerülnek a szekrényből! Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! 881710
Benneteket is bíztatlak, hogy ha csak egy kis időre is, de látogassatok ki. A cosplay nem kötelező, de az erősebb idegzetűeknek melegen ajánlott! Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! 477598



[kiegészítés]
a program fő vonala a táncszőnyeg lesz, ami fel is van tüntetve a program plakátján Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! 701765 ...igaz, a klub emblémája úgy látom lemaradt... Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! 186470
közben a fantasy műfaj is képviseltetni fogja magát a Kareszék által összeszervezett bandának köszönhetően. Very Happy a terveikről őt kérdezzétek.
ja és persze Nemesis fülét is rágom majd, hátha emel egy kicsit a színvonalon... Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! 881710


A hozzászólást Leelian összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 29, 2008 9:57 pm-kor.
Leelian
Leelian
Admin

Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 19.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba/Gyöngyös

http://hanabiwebdesign.atw.hu

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Bendzsi Csüt. Feb. 14, 2008 10:59 pm

Pontosan milyen lehetőséget kapot a notesz klub? A cosplay egyértelmű de talán egy vásárló pultot vagy egy kis bemutatót is?(Álmodozom........... Rolling Eyes Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! 701765 ) Ha kell segítség önként jelentkezem. cheers
Például ha talán összejön egy vásárló púlt akkor szivesen segítenék a pakolásban, termékek beszerzésében, hírdetésében.....stb.
Egyértelmű, hogy elmegyek látni akarok pár cosplay-t!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil
Rajtam legfeljebb egy kis arc festés lesz. "Talán." Rolling Eyes

Ki lesz még ott? Very Happy


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 16, 2008 12:54 pm-kor.
Bendzsi
Bendzsi
Lelkes firkász
Lelkes firkász

Hozzászólások száma : 250
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 20.
Age : 35
Tartózkodási hely : Doboz

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Leelian Csüt. Feb. 14, 2008 11:26 pm

oh, bocsi...kiegészítettem a fenti közleményt Very Happy
Leelian
Leelian
Admin

Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 19.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba/Gyöngyös

http://hanabiwebdesign.atw.hu

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Rika-chama Szomb. Feb. 16, 2008 12:35 am

Én mint tag kötelességemnek érzem hogy ott legyek Razz

Amúgy tényleg nem kell valami segítség?!
Rika-chama
Rika-chama
Lelkes firkász
Lelkes firkász

Hozzászólások száma : 202
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Bendzsi Szomb. Feb. 16, 2008 12:52 pm

A Csaba Center oldalán feltüntetet programban nem volt megemlítve de azért megkérdezem.
Vásárló púlt lesz? Laughing
Bár szinte egyértelmű ha a tavalyi Center Plázsi rendezvényen volt akkor most miért ne lenne. Rolling Eyes
Ha lesz akkor majd segítek az eladásában, mert biztos veszek egy két dolgot. Razz
Bendzsi
Bendzsi
Lelkes firkász
Lelkes firkász

Hozzászólások száma : 250
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 20.
Age : 35
Tartózkodási hely : Doboz

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Leelian Szomb. Feb. 16, 2008 11:31 pm

Bendzsi írta:A Csaba Center oldalán feltüntetet programban nem volt megemlítve de azért megkérdezem.
Vásárló púlt lesz? Laughing
Bár szinte egyértelmű ha a tavalyi Center Plázsi rendezvényen volt akkor most miért ne lenne. Rolling Eyes
Ha lesz akkor majd segítek az eladásában, mert biztos veszek egy két dolgot. Razz
na azért félreértés ne essék! tavaly nem volt vásárlásra lehetőség.
Egy kedves ismerősünk, név szerint Gegec volt az, aki felajánlotta, hogy elhozza a hatalmas mangagyűjteményét és közszemlére bocsájtja. Vásárolni nem lehetett belőlük.
nos idén ez nem lesz, mert nem akarom szegényt ugráltatni, így is elég nagy szívesség volt ez tőle az előző alkalommal. (utólag is nagyon köszi! Very Happy )

Viszont ha vannak mangáitok és elhoznátok, hogy a "tudatlan ifjúság" is tájékozodjék, akkor annak nagyon nagyon örülnék! Twisted Evil Twisted Evil
Leelian
Leelian
Admin

Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 19.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba/Gyöngyös

http://hanabiwebdesign.atw.hu

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  SjoCi Vas. Feb. 17, 2008 12:46 am

Viszont ha vannak mangáitok és elhoznátok, hogy a "tudatlan ifjúság" is tájékozodjék, akkor annak nagyon nagyon örülnék!
Vahaaa! Elvetemult otaku e'nemnek nem is kell tobb!

Ve'gre felva'ghatok a Gundam SEED Astray R mangammal!!! Twisted Evil (Na persze nem hiszem, hogy sikerul... Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! 810250 )

UI.: A'tkozott angol billentyuzet!!!
SjoCi
SjoCi
Szorgos fórumozó
Szorgos fórumozó

Hozzászólások száma : 79
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 22.
Age : 35
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Leelian Vas. Feb. 17, 2008 12:05 pm

SjoCi írta:
Vahaaa! Elvetemult otaku e'nemnek nem is kell tobb!

Ve'gre felva'ghatok a Gundam SEED Astray R mangammal!!! Twisted Evil (Na persze nem hiszem, hogy sikerul... Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! 810250 )

UI.: A'tkozott angol billentyuzet!!!
fú, annak nagyon örülnénk! Very Happy
Leelian
Leelian
Admin

Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 19.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba/Gyöngyös

http://hanabiwebdesign.atw.hu

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Bendzsi Vas. Feb. 17, 2008 12:35 pm

Leelian írta:
na azért félreértés ne essék! tavaly nem volt vásárlásra lehetőség.
Egy kedves ismerősünk, név szerint Gegec volt az, aki felajánlotta, hogy elhozza a hatalmas mangagyűjteményét és közszemlére bocsájtja. Vásárolni nem lehetett belőlük.
nos idén ez nem lesz, mert nem akarom szegényt ugráltatni, így is elég nagy szívesség volt ez tőle az előző alkalommal. (utólag is nagyon köszi! Very Happy )

Viszont ha vannak mangáitok és elhoznátok, hogy a "tudatlan ifjúság" is tájékozodjék, akkor annak nagyon nagyon örülnék! Twisted Evil Twisted Evil

Szóval ez a helyzet, hát akkor elnézést kérek a képekről teljesen azt vettem ki, hogy vásárló púlt volt.

Pár mangám nekem is van. De csak magyar kiadásúak.
Teljesen manga: Princess Ai(1-3) , Grimm-mesék Manga, Naruto(1-3), Kenshin(1) , Élni, D a Vámpírvadász(1), Pirotan (18+),
Koreai: Árnybíró(Cool , Bania: A pokoli futár(4)
Egyéb: Dramacon(1-3), Éjféli opera(1-3) Nyári Srácok(1-2)

Ha a klub hasznára lehetnek szivesen elviszem őket csak egy időpontot kérek.
Mondani is kell róluk valamit?
Szerintem mutathatnánk pár AnimeStars magazint is, de ezt Nemesis-el kell megbeszélni.
Bendzsi
Bendzsi
Lelkes firkász
Lelkes firkász

Hozzászólások száma : 250
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 20.
Age : 35
Tartózkodási hely : Doboz

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Leelian Vas. Feb. 17, 2008 1:09 pm

naná, hogy a klub hasznára válnak! Very Happy örömmel kitesszük őket! Nemesissel a dolog pedig még megbeszélés alatt áll... Rolling Eyes
akkor lesz egy-két asztal, amin a mangák lesznek(remélem minél több!Wink), lesz egy másik, amin Kareszék képviselik a fantasy műfajt, és még egy, ahol a táncszőnyeges laptop fog működni. körülbelül az lesz a felállás, mint tavaly.

ha vannak rajzaitok, egyéb alkotásaitok is, szíesen látjuk őket, hogy megosszuk egymással a tapasztalatainkat.Very Happy kitenni persze nem fogjuk őket.
Leelian
Leelian
Admin

Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 19.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba/Gyöngyös

http://hanabiwebdesign.atw.hu

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Minami Kedd Feb. 19, 2008 7:01 pm

Mi is lesz pontosan a Csaba centerbe ami az animéhez fűződik???
Minami
Minami
Újonc
Újonc

Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 23.

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Rika-chama Kedd Feb. 19, 2008 8:06 pm

Senki ne válaszoljon már elmagyaráztam neki! Bocsi.. (egyszerűbb lett volna ha tőlem kéérdezi vagy visszaolvas)
Rika-chama
Rika-chama
Lelkes firkász
Lelkes firkász

Hozzászólások száma : 202
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Leelian Kedd Feb. 19, 2008 8:37 pm

lol... Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! 881710
Leelian
Leelian
Admin

Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 19.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba/Gyöngyös

http://hanabiwebdesign.atw.hu

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Rika-chama Szer. Feb. 20, 2008 5:54 pm

Lesz valami reklámpropaganda is a Csaba Centerben? ...plakát vagy mondjuk ezt a weblapot is lehetne reklámozni...
Rika-chama
Rika-chama
Lelkes firkász
Lelkes firkász

Hozzászólások száma : 202
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Leelian Szer. Feb. 20, 2008 10:36 pm

Rika-chama írta:Lesz valami reklámpropaganda is a Csaba Centerben? ...plakát vagy mondjuk ezt a weblapot is lehetne reklámozni...
bezonyám! Wink van egy nagyobb fajta plakátkánk, még az előző centeres dologról, amire a klubtagok aláírásait gyűjtjük Smile ...ami nagyon lol, az az, hogy eddig csak két tiszteletbeli tag írta alá... Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! 412470

szóval természetesen lesznek ilyenek, meg szórólapok is. előző alkalommal is egy csomó helyre vittünk szórólapot, és úgy látszik, ha ti sem szereztetek róla tudomást (pedig a rádióban is bemondták a japán kultúrát! Very Happy ), akkor ezúttal most nem leszek olyan lelkes...meg amúgy sem vagyok otthon. sajna ilyen távolról nehéz szervezni a klub ügyeit. de nagy szerencsémre jópár klubtag van a segítségemre! utólag is köszi srácok! Wink
Leelian
Leelian
Admin

Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 19.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba/Gyöngyös

http://hanabiwebdesign.atw.hu

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Rin Csüt. Feb. 21, 2008 11:50 am

Leelian írta:bezonyám! Wink van egy nagyobb fajta plakátkánk, még az előző centeres dologról, amire a klubtagok aláírásait gyűjtjük Smile ...ami nagyon lol, az az, hogy eddig csak két tiszteletbeli tag írta alá... Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! 412470

szóval természetesen lesznek ilyenek, meg szórólapok is. előző alkalommal is egy csomó helyre vittünk szórólapot, és úgy látszik, ha ti sem szereztetek róla tudomást (pedig a rádióban is bemondták a japán kultúrát! Very Happy ), akkor ezúttal most nem leszek olyan lelkes...meg amúgy sem vagyok otthon. sajna ilyen távolról nehéz szervezni a klub ügyeit. de nagy szerencsémre jópár klubtag van a segítségemre! utólag is köszi srácok! Wink

Mostmár lehet aláírást gyűjtögetni....
jelentősen bővült a tagok listája Razz

Én voltam tavaly is a centerben!
hozzánk a szórólap és a rádió is elért Razz
Rin
Rin
Szorgos fórumozó
Szorgos fórumozó

Hozzászólások száma : 114
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 27.
Tartózkodási hely : Universe

http://askmeificare.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Rika-chama Csüt. Feb. 21, 2008 5:58 pm

Nincsen semmi sem hiában! igaz hogy én le voltam maradva és nem hallottam ilyenekről, de Rinék tájékoztattak...szóval áramlik az információ csak lassan...
Rika-chama
Rika-chama
Lelkes firkász
Lelkes firkász

Hozzászólások száma : 202
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Bendzsi Csüt. Feb. 21, 2008 6:15 pm

Pár (sok) kérdés.
Milyen volt a tavalyi hangulata?
Aki mangát is vissz mikorra mennyen? Gondolom jó lenne kezdés előtt kipakolni. Ha még áll az ajánlás én visszem az összes mangám amim van. Twisted Evil
Ki hozz még mangát?
Sikerült Nemesis-t beszerveni?

Remélem minden összejön, gond nélkül kezdődik el és ér véget a program.
ÉN bizots aláírom a plakátott és ha lesz AMV vetítés azt ism egnézem.
((**Már csak egy újjabb vetítés hiányzik.**))
Bendzsi
Bendzsi
Lelkes firkász
Lelkes firkász

Hozzászólások száma : 250
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 20.
Age : 35
Tartózkodási hely : Doboz

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Leelian Pént. Feb. 22, 2008 12:21 pm

Bendzsi írta:Pár (sok) kérdés.
Milyen volt a tavalyi hangulata?
Aki mangát is vissz mikorra mennyen? Gondolom jó lenne kezdés előtt kipakolni. Ha még áll az ajánlás én visszem az összes mangám amim van. Twisted Evil
Ki hozz még mangát?
Sikerült Nemesis-t beszerveni?

Remélem minden összejön, gond nélkül kezdődik el és ér véget a program.
ÉN bizots aláírom a plakátott és ha lesz AMV vetítés azt ism egnézem.
((**Már csak egy újjabb vetítés hiányzik.**))
A tavalyi hangulata remek volt! én nagyon imádtam, csak egy kissé kifáradtunk a végére... Very Happy
Aki mangát hoz, vagy szeretne csatlakozni az előkészületekhez (ami megjegyzem nem kötelező, mert nincs olyan sok munka...), az jöjjön olyan fél 10 körül. A 10 órai kezdés nem olyan,hogy na most kezdünk, hanem akkorra minden kész lesz, és folyamatosan várjuk a nézelődőket.
Leelian
Leelian
Admin

Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 19.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba/Gyöngyös

http://hanabiwebdesign.atw.hu

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Nemesis Pént. Feb. 22, 2008 2:52 pm

Nos ....holnap én is ott leszek...de sajna nem tudtam a Főszerkesztő/laptulajtól promós anyagot szerezni Sad ...max annyit tudok tenni hogy elviszem a "tiszteletpéldányaimat" (AS) ....ha kell...

Jah....és gondolom szerepjátékos, fantasy-s könyvanyag is kéne kiállításra...ezért szóltam Karesznak hogy intézkedjen.. Twisted Evil
Nemesis
Nemesis
Vampire knight

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 20.
Age : 38

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Rika-chama Pént. Feb. 22, 2008 8:26 pm

Én nem tudok menni segíteni... fránya kresz! de megyünk mihelyt lehet
Rika-chama
Rika-chama
Lelkes firkász
Lelkes firkász

Hozzászólások száma : 202
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Bendzsi Pént. Feb. 22, 2008 8:44 pm

Hát akkor holnap elkezdődik, én már 9-kor ott leszek, csak így jár a buszom, ha valaki nem ismerne meg Wink (nagyobb a valószínűsége, hogy én nem ismerek meg másokat) Neutral lesz nálam egy Narutos táska (ebben adták a magákat az őszi Con-on) abban viszem oda a mangáimat és még a kis fekete táskám is a vállamon lesz.
Ha véletlenül nem találok senkit akkor ott leszek az előtérben.

Szerintem ott maradok a rendezvény végéig, persze csak ha lehet.
Bendzsi
Bendzsi
Lelkes firkász
Lelkes firkász

Hozzászólások száma : 250
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 20.
Age : 35
Tartózkodási hely : Doboz

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Leelian Pént. Feb. 22, 2008 11:11 pm

Sajna kiderült, hogy csak egy 4fős asztalt tudnak biztosítani...
Leelian
Leelian
Admin

Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 19.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba/Gyöngyös

http://hanabiwebdesign.atw.hu

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Leelian Pént. Feb. 22, 2008 11:12 pm

ezért mindenből egy kicsit fogunk mutatni, és a táncszőnyegen lesz a hangsúly.
remélem azért minden rendben megy majd... Surprised
mindenkit várok ám! Wink Very Happy
Leelian
Leelian
Admin

Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 19.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba/Gyöngyös

http://hanabiwebdesign.atw.hu

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Bendzsi Pént. Feb. 22, 2008 11:20 pm

Hát remélem nem lesz nagy gond egy asztal és a fantasy/manga bemutató is jól alakul.
Ki lesz a 4 vezető személy? Az egyik gondolom te Leelian. Wink
Bendzsi
Bendzsi
Lelkes firkász
Lelkes firkász

Hozzászólások száma : 250
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 20.
Age : 35
Tartózkodási hely : Doboz

Vissza az elejére Go down

Notesz-klub ismét a Csaba Centerben! Empty Re: Notesz-klub ismét a Csaba Centerben!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.