Notesz-klub Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NOTESZ SZEREPJÁTÉK

+8
Haruhi01
Nikolay Stholm
Roli
zzzizzzi
Rika-chama
SjoCi
Leelian
Nemesis
12 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Melyik korszakban játszódjon a Star Wars szerepjáték?

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 I_vote_lcap14%NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 I_vote_rcap 14% 
[ 1 ]
NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 I_vote_lcap43%NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 I_vote_rcap 43% 
[ 3 ]
NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 I_vote_lcap14%NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 I_vote_rcap 14% 
[ 1 ]
NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 I_vote_lcap29%NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 I_vote_rcap 29% 
[ 2 ]
 
Összes szavazat : 7
 
 
Poll closed

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Leelian Csüt. Márc. 20, 2008 1:19 am

jajj, lehet, hogy én kevertem valamit össze, de nem úgy volt, hogy nem ezen a szombaton lesz a szerepjáték? mert ugye a lányok győrbe mennek, és ők is igen lényeges elemei lennének a dolognak... Smile
Leelian
Leelian
Admin

Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 19.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba/Gyöngyös

http://hanabiwebdesign.atw.hu

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Carletto Csüt. Márc. 20, 2008 1:22 am

Owww. Bocsi lehet az én fejemből ment ki xD
Carletto
Carletto
Fórumozó
Fórumozó

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 09.
Age : 43
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Leelian Csüt. Márc. 20, 2008 1:23 am

majd a lányok mondanak egy időpontot...csak lassan nekünk is jönnek megint az angolórák... Mad
Leelian
Leelian
Admin

Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 19.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba/Gyöngyös

http://hanabiwebdesign.atw.hu

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Carletto Csüt. Márc. 20, 2008 1:29 am

Hát az elég cink ... elment neked a pm ?
Carletto
Carletto
Fórumozó
Fórumozó

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 09.
Age : 43
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Rin Csüt. Márc. 20, 2008 2:20 pm

Leelian írta:majd a lányok mondanak egy időpontot...csak lassan nekünk is jönnek megint az angolórák... Mad

jövőhéten már ráérünk!!!
csak ez a győri út zavart be most egy kicsit...
bármely más időpont megfelel számunkra!!!
Rin
Rin
Szorgos fórumozó
Szorgos fórumozó

Hozzászólások száma : 114
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 27.
Tartózkodási hely : Universe

http://askmeificare.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Carletto Csüt. Márc. 20, 2008 4:13 pm

Oksa. Akkor csináljuk azt hogy a mostani szombatot azoknak áldozom akiknek meg semmmmmilyen karaktere sincs. Smile
Összefutunk vhol pl IFIház viszek mindent ami kel és legyártjuk a karaktereket. Gondolok itt Leelian-ra meg Roli-ra meg aki még jön a két elutozott hölgyön kívül. Nos?
Carletto
Carletto
Fórumozó
Fórumozó

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 09.
Age : 43
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Leelian Pént. Márc. 21, 2008 1:07 am

Carletto írta:Oksa. Akkor csináljuk azt hogy a mostani szombatot azoknak áldozom akiknek meg semmmmmilyen karaktere sincs. Smile
Összefutunk vhol pl IFIház viszek mindent ami kel és legyártjuk a karaktereket. Gondolok itt Leelian-ra meg Roli-ra meg aki még jön a két elutozott hölgyön kívül. Nos?
okke, msn-en megbeszéljük az időpontot Very Happy
Leelian
Leelian
Admin

Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 19.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba/Gyöngyös

http://hanabiwebdesign.atw.hu

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Roli Pént. Márc. 21, 2008 1:08 am

Igazából szombat dél körül mennék haza... de lehet hogy akkor nem? Személy szerint valami korombeli emberre gondoltam... nem tudom mik az alternatívák, de egy amatőr erő használó, aki maga csinálta a fénykardját (lásd: Jaden Korr) vagy egy nagyon zöldfülő padawan a Dantooin-ról... Már ha lehet ilyenben gondolkozni... nem igazán ismerem a szerepjáték felépítését (élőben) Razz A karakter generálás mennyire részletes kell hogy legyen? Az utazós hölgyeknek már kész is van?
Roli
Roli
Szorgos fórumozó
Szorgos fórumozó

Hozzászólások száma : 72
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 20.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös/Békéscsaba

http://fiestaonlinefan.atw.hu

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Carletto Pént. Márc. 21, 2008 3:40 pm

Persze hogy bele fér. A zöldfülű padawannak több esélye van de valszeg nem Dantooinon lett kiképezve. Erről majd később. Nekünk egyenlőre elég a karakterek koncepcióját megbeszélni ami nem más mint a karakter előtörténete. Fogd fel egy önéletrajznak. Pl: mi volt vele gyerekkorában, mi volt a családjával, hogy lett ez, hogy lett az, mien dolgokat élt meg meg hogy hogylátja a nagyvilágot stb. A karakter GENERÁLÁS az nem más mint amikor a karatered értékeit határozzuk meg szabályok szerint ami a szerepjáték könyvben van leírva. (Fogd fel ugy mint amikor KOTORban meghatározod a karaktered matematikai értékeit erő, ügyesség, bölcsesség ... szakértelemek, képességek .stb... itt mondjuk jóval kiterjedtebb) Ez kb emberenként 10-15 percet vesz igénybe.
Mondjuk szerepjátékban a karakter előtörténete a karaktergenerálás szerves része, de itt most külön vesszük.

Ma kb fél 8-ig leszek a gép előtt utánna sajnos "meló" van. Smile Ha feljöttök addig, közösen ki birjuk öteleni hogy ki mivel szeretne jönni és bármiben segítek. A lányokkal már megbeszéltük mivel jönnek nekik nagyrészt már csak a generálás van hátra. Még egy két dolgot ki kell simítani de amugy okésak.
Carletto
Carletto
Fórumozó
Fórumozó

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 09.
Age : 43
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Carletto Pént. Márc. 21, 2008 6:53 pm

Csak egy kis kedvcsináló. Valszeg karácsonykor kerül megjelenésre a KOTOR 3. (igen ezt már le lehet kopogni)
12 concept art került ki eddig nem túl legállisan a játékról. Lehet bennük gyönyörködni. Very Happy
Engem személy szerint levert a viz. Naon nad lesz a game, hogy mikor és hol játszódik arról hivatlosan még semmit sem lehet tudni de a pletykák már a nagyobb forumokon is beindultak. Tévesen sokan azt gondolják egy MMO lesz. Biztosan nem. Véleményem szerint 100% hogy offline gameről van szó akárcsak az előző kettő esetében és aezt sokminden alá is támasztja. Ha más nem is akor a tervezésre szánt idő.

ime a 12 képecske:

http://www.gamersyde.com/news_6045_25343_1_en.html
(photobucketről egyből leszedték, lehet hogy itt se lesz sokáig)
Carletto
Carletto
Fórumozó
Fórumozó

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 09.
Age : 43
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Roli Szomb. Márc. 22, 2008 5:57 pm

Basszus... előre félek a gépigénytől... az utolsó kép az nagyon kemény... :S Lehet költekeznem kell a gépre Razz
Roli
Roli
Szorgos fórumozó
Szorgos fórumozó

Hozzászólások száma : 72
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 20.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös/Békéscsaba

http://fiestaonlinefan.atw.hu

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Carletto Szomb. Márc. 22, 2008 9:41 pm

Roli írta:Basszus... előre félek a gépigénytől... az utolsó kép az nagyon kemény... :S Lehet költekeznem kell a gépre Razz

Könnyen lehet. Bár sztem amin elmegy az Oblivion az bírni fogja ezt is. Van egy évem nekem is hogy ne bulizzam el a pénzt és vegyek már egy Skynetet. NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 412470
Nehéz lesz... de a Star Wars-ért mindent. Smile
Carletto
Carletto
Fórumozó
Fórumozó

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 09.
Age : 43
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Rika-chama Vas. Márc. 23, 2008 1:28 pm

Én is azon aggódok hogy hogyan tegyem tönkre addig a gépemet...hasznos tippeket elfogadok Razz
Mert itthon senki nem ért a gépekhez és csak akkor vesznek újat valamiből vagy jobbat ha teljesen hazavágom...
Azt pedig semmi esetre sem bírnám ki ha nem futna a KOTOR 3...
Rika-chama
Rika-chama
Lelkes firkász
Lelkes firkász

Hozzászólások száma : 202
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Carletto Vas. Márc. 23, 2008 2:25 pm

Küldjek vírust ? Smile
Carletto
Carletto
Fórumozó
Fórumozó

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 09.
Age : 43
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  zsozso21 Vas. Márc. 23, 2008 3:35 pm

Rika-chama írta:Én is azon aggódok hogy hogyan tegyem tönkre addig a gépemet...hasznos tippeket elfogadok Razz
A biosba állítsd jó magasra a proci órajelét és kapcsold ki az automata riasztásokat, aztán kezd el nyúzni egy kicsit a gépet. "Jó" esetbe egyszerűen elfüstöl a proci.
zsozso21
zsozso21
Szorgos fórumozó
Szorgos fórumozó

Hozzászólások száma : 79
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 21.
Age : 35
Tartózkodási hely : Békéscsaba/Szeged

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Carletto Hétf. Márc. 24, 2008 4:24 pm

Nem tudom hova kell ezt írni...

DE MA 15.50-TÓL A JEDI VISSZATÉR AZ RTL KLUBBON!!!!!!!!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation cheers
cat alien NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 186470
Carletto
Carletto
Fórumozó
Fórumozó

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 09.
Age : 43
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Roli Hétf. Márc. 31, 2008 4:48 pm

Úgy tudtam, most szombaton lett volna SW szerepjáték... Neutral Jerry szomorú.
Roli
Roli
Szorgos fórumozó
Szorgos fórumozó

Hozzászólások száma : 72
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 20.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös/Békéscsaba

http://fiestaonlinefan.atw.hu

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Carletto Hétf. Márc. 31, 2008 9:00 pm

ÁLLJ!
1. Nem mondta senki hogy nem lesz. De mint azt már párszor elmondtam hogy én most mesélek 3-4 embernek egy kampányt. Ráértek, eljöttek játszottunk, jó volt és megy tovább. Egy kampány alapvető feltétele hogy hetente legalább min 1x érjen rá mindenki. Ők ráérnek rájuk lehet alapozni ebből a szempontból. Magyarul nektek nem sok értelme lett volna havonta 1x megjelenni mert az ugy sehogy se kivitelezhető. Ez nem olyan mint a monopoly hogy 1x leülünk lenyomjuk és The End.

DE! Mivel szeretném nektek is bemutatni a játékot ezért hajlok arra hogy vmi különleges módon mesélek egy egydélutánosestés szimpla modult csak nektek ha akarjátok még. Vagy esetleg eljöttök megnézni hogy egyeltalán miről is van szó. Nyugodtan lehet kérdezni , de sztem magától értetődő lesz minden ha figyel az ember.

Ha megpróbálnálak titeket bemesélni az azzal járni hogy ki is kéne mesélni titeket ami értelmetlenség. Az kb ugy nézne ki mintha a szappanoperákban a főszereplőt csak minden 5. részben mutatnák. Az meg elég jelentősen hagnulat romboló hatást keltene. Igyekszek mindenkinek megfelelni, de ketté remélem nem kell szakadnom. Télleg nem akarlak titket kizárni semmiből... egyeltalán nem erről van szó. Találjatok időt magatoknak ami nem ütközik mással és a tietek vagyok.

No woman a cry : Karesz
Carletto
Carletto
Fórumozó
Fórumozó

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 09.
Age : 43
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Rika-chama Hétf. Márc. 31, 2008 11:01 pm

Jó volt tényleg...de nem azért mondom hogy elkeserítsem a többieket
Rika-chama
Rika-chama
Lelkes firkász
Lelkes firkász

Hozzászólások száma : 202
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Carletto Kedd Ápr. 01, 2008 4:09 pm

Babumm! Megvan a megoldás Very Happy
A lényeg sikerült beszerválnom egy réges régi Star Wars versenymodult ami olyan egydélutános... nem igényel sok szerepjátékot se. Szívesem lemesélem nektek ha gondoljátok. Viszont Birodalmi Erában játszódik... 4-5 fős versenymodul és a régi D6-os rendszerre van megírva. (kicsorhatjátok a könyvet lányok... de amugy neten is fent van magarul és ingyen le lehet tölteni Razz , majd adok linket)

Szóval aki ebben rést szeretne venni az nyugodtan tolja fel a kezét. Akár most szombatra is tehetjük egy korai délutánra vagy délelőttre és akor a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad... és megy tovább a kampány is. Nos ? Basketball
(ilyenekre alapból számítok hogy Bendzsi, Leelein, Roli, ) De javasolnám szombatra a korai kezdést. Helyszint szerzek ha máshol nem akor nállam.

Üdv: Karesz
Carletto
Carletto
Fórumozó
Fórumozó

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 09.
Age : 43
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Rin Szer. Ápr. 02, 2008 7:42 pm

Rika-chama írta:Jó volt tényleg...de nem azért mondom hogy elkeserítsem a többieket

cruel intension...
egyébként teljesen egyetértek NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 477598
Rin
Rin
Szorgos fórumozó
Szorgos fórumozó

Hozzászólások száma : 114
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 27.
Tartózkodási hely : Universe

http://askmeificare.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Nikolay Stholm Csüt. Ápr. 03, 2008 4:19 pm

Nem szeretnék belerondítani a nagy készülődésbe, de volt itt szó Forgotten Realms partyról is. Meg fog az is valósulni valamikor, mert szerintem nem vagyok egyedül, aki SW helyett azt nyomná szívesebben.
Nikolay Stholm
Nikolay Stholm
Újonc
Újonc

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 02.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gyula

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Carletto Csüt. Ápr. 03, 2008 7:51 pm

Szívesen mesélek azt is... Amenyibben sikerült ketté szakadnom vagy beszervezni egy másik mesélőt. Ugyanis ugy néz ki szombatra per/pill állandósult egy Star Wars parti. Meglátom mit tehetek...
Carletto
Carletto
Fórumozó
Fórumozó

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 09.
Age : 43
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Roli Szomb. Ápr. 05, 2008 11:59 pm

Carletto írta:ÁLLJ!
1. Nem mondta senki hogy nem lesz. De mint azt már párszor elmondtam hogy én most mesélek 3-4 embernek egy kampányt. Ráértek, eljöttek játszottunk, jó volt és megy tovább. Egy kampány alapvető feltétele hogy hetente legalább min 1x érjen rá mindenki. Ők ráérnek rájuk lehet alapozni ebből a szempontból. Magyarul nektek nem sok értelme lett volna havonta 1x megjelenni mert az ugy sehogy se kivitelezhető. Ez nem olyan mint a monopoly hogy 1x leülünk lenyomjuk és The End.

DE! Mivel szeretném nektek is bemutatni a játékot ezért hajlok arra hogy vmi különleges módon mesélek egy egydélutánosestés szimpla modult csak nektek ha akarjátok még. Vagy esetleg eljöttök megnézni hogy egyeltalán miről is van szó. Nyugodtan lehet kérdezni , de sztem magától értetődő lesz minden ha figyel az ember.

Ha megpróbálnálak titeket bemesélni az azzal járni hogy ki is kéne mesélni titeket ami értelmetlenség. Az kb ugy nézne ki mintha a szappanoperákban a főszereplőt csak minden 5. részben mutatnák. Az meg elég jelentősen hagnulat romboló hatást keltene. Igyekszek mindenkinek megfelelni, de ketté remélem nem kell szakadnom. Télleg nem akarlak titket kizárni semmiből... egyeltalán nem erről van szó. Találjatok időt magatoknak ami nem ütközik mással és a tietek vagyok.

No woman a cry : Karesz

Nekem az fáj csak, hogy 8 napig itt voltam Leeliannél, de a lányok Győrben(?) voltak, arról volt szó, hogy megvárjuk őket. Megvártuk. Most mi nem voltunk egy hétig... "Unatkozunk".
Elhiszem, amit mondasz/mondtok, nem volt még részem ilyenben, nem tudtam hogyan működik, csak a kíváncsiság ill. Lucas bácsi iránti mély hódolatom vezérelt, ezért szerettünk volna az elsőn legalább ott lenni.

Ja, igen: ha a heti szombati SW állandósult, akkor hogy lett volna jó most, nekünk? Sad

Rika-chama írta:Jó volt tényleg...de nem azért mondom hogy elkeserítsem a többieket
Sikerült.
Roli
Roli
Szorgos fórumozó
Szorgos fórumozó

Hozzászólások száma : 72
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 20.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös/Békéscsaba

http://fiestaonlinefan.atw.hu

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Carletto Hétf. Ápr. 07, 2008 3:04 pm

Pl mondjuk eljöhetettek volna most szombaton a vetítésre és ott megnézhettétek volna ugy ahogy azt mások is tették hogy miről van szó.
És megint csak ismétlem magam:egy kampány az nem egyenlő egy darab játékülés. Hogy miért nem vártátok be egymást az sztem nem az én dolgom ebben nyilatkozni. Valszeg a lányok kampányt akartak (minden hétvégen játékot) Én megmondtam hogy mikor érek rá meg hogy mien gamet szervezek. Aki ehez tud alkalmazkodni minden héten az jött és ott volt, plusz egy két néző is akadt már. De sztem amig Ti sem látjátok miről van szó addig fölöslegesen tépem a számat bármiféle játékról.
Játékon összeveszni és megsértődni szó szerint gyerekes dolog. Bánkódni meg nem kell mert tudjátok a számom, felhívtok és mesélek majd nektek szívesen egy egyestés játékot ha gondoljátok.


Üdv: Karesz
Carletto
Carletto
Fórumozó
Fórumozó

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 09.
Age : 43
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Vissza az elejére Go down

NOTESZ SZEREPJÁTÉK - Page 4 Empty Re: NOTESZ SZEREPJÁTÉK

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.